Продукція > G5A > G5A-234P-DC12
G5A-234P-DC12
g5a%28Rev.0804%29.pdf
Виробник:
на замовлення 580 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G5A-234P-DC12
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Approval Agency: UL.
Інші пропозиції G5A-234P-DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5A-234P-DC12 G5A-234P-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div g5a%28Rev.0804%29.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Approval Agency: UL
товару немає в наявності
G5A-234P-DC12 G5A-234P-DC12 Виробник : Omron Electronics g5a_0609-1189697.pdf Low Signal Relays - PCB STD DPDT SEALD 12VDC