G5CA-1A-DC48
G5CA-1A-DC48 OMRON / PARTNER STOCK
2819568.pdf
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5CA-1A-DC48 - POWER PCB RELAY
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 590 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5CA-1A-DC48 Виробник : Omron Power Relay 48VDC 10A SPST-NO(22x16x11)mm THT
на замовлення 79 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 90
G5CA-1A DC48 G5CA-1A DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5ca.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC