G5CA-1A-E-DC48
G5CA-1A-E-DC48 Omron Electronics
en-g5ca.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays Power PCB Relay 15A 48VDC SPST No
на замовлення 152 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 15 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CQC, CSA, TUV, UR, Load - Max Switching: 3750VA, 1875W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5CA-1A-E DC48 G5CA-1A-E DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5ca.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.2 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 15 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Operate Time: 10 ms
Approval Agency: CQC, CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 3750VA, 1875W
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G5CA1AEDC48 G5CA1AEDC48 Виробник : Omron 290101628893664en-g5ca.pdf Power Relay 48VDC 15A SPST-NO(22x16x11)mm THT