G5LA-14-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: POWER PCB RELAY
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class A
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 15 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class A, Load - Max Switching: 1250VA, 120W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G5LA-14 DC24 | Виробник : Omron |
Power Relay 24VDC 5A SPDT(19.8x15.8x15.8)mm THT |
на замовлення 52760 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| G5LA-14-DC24 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5LA-14-DC24 - Leistungsrelais, SPDT, 24 VDC, 5 A, G5LA Series, Durchsteckmontage, MonostabiltariffCode: 85364900 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: PC-Pin hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: TBA Spulentyp: Monostabil Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei isCanonical: Y Kontaktstrom: 5A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 1.6kohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 24V Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G5LA Series productTraceability: No Spulenspannung: 24VDC Kontaktkonfiguration: SPDT Kontaktspannung V AC: 125V SVHC: To Be Advised |
на замовлення 46800 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| G5LA-14-DC24 | Виробник : Omron | 1C обмотка 24V, 5A/250VAC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
G5LA-14-DC24 | Виробник : Omron Electronics |
General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT 24VDC 15mA |