G5LA-1A4 DC12
G5LA-1A4 DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
G5LA.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 30 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Obsolete
Coil Insulation: Class A
Approval Agency: CSA
Load - Max Switching: 2500VA, 240W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 30 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class A, Approval Agency: CSA, Load - Max Switching: 2500VA, 240W.
Інші пропозиції G5LA-1A4 DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5LA-1A4-DC12 G5LA-1A4-DC12 Виробник : Omron Electronics omron_en-g5la-1189866.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPST-NO 12VDC 30mA