G5LE-1-DC48 OMRON / PARTNER STOCK
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5LE-1-DC48 - Leistungsrelais, SPDT, 48 VDC, 10 A, G5LE Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberzinnoxid
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 5.76kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5LE Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 48VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 120V
SVHC: To Be Advised
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE.
Інші пропозиції G5LE-1-DC48
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| G5LE-1-DC48 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: HA RELAYS - POWER PCB RELAY |
на замовлення 500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |