Продукція > OMRON > G5LE1E36DC24
G5LE1E36DC24
G5LE1E36DC24 Omron
g5le_0513.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 16A SPDT(22.5x16.5x19)mm THT
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 88
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 15 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 4000VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5LE-1-E-36-DC24 G5LE-1-E-36-DC24 Виробник : Omron Electronics en_g5le.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT 24VDC
на замовлення 570 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G5LE-1-E-36 DC24 G5LE-1-E-36 DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G5LE-E_G.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 4000VA
Мінімальне замовлення: 2
G5LE1E36DC24 G5LE1E36DC24 Виробник : Omron g5le_0513.pdf Power Relay 24VDC 16A SPDT(22.5x16.5x19)mm THT
на замовлення 245 шт:
Мінімальне замовлення: 68
на замовлення 245 шт:
Мінімальне замовлення: 4