Продукція > OMRON > G5LE1EDC12
G5LE1EDC12
G5LE1EDC12 Omron
k100-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 16A SPDT(22.5x16.5x19)mm THT
на замовлення 493 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 118
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1E DC12 - Leistungsrelais, Produktreihe G5LE-E, monostabil, Durchsteckmontage, SPDT, 12V DC, 16A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberzinnoxid, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 16A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 360ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5LE Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5LE1EDC12 G5LE1EDC12 Виробник : Omron k100-e1.pdf Power Relay 12VDC 16A SPDT(22.5x16.5x19)mm THT
на замовлення 493 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 106
Мінімальне замовлення: 78
на замовлення 666 шт:
Мінімальне замовлення: 91
на замовлення 246 шт:
Мінімальне замовлення: 150
G5LE-1-E-DC12 G5LE-1-E-DC12 Виробник : Omron Electronics en_g5le.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT 12VDC
Мінімальне замовлення: 3
G5LE-1-E DC12 G5LE-1-E DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G5LE-E_G.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 4000VA
Мінімальне замовлення: 2
G5LE-1E  DC12 G5LE-1E DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2876041.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1E DC12 - Leistungsrelais, Produktreihe G5LE-E, monostabil, Durchsteckmontage, SPDT, 12V DC, 16A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberzinnoxid
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 360ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5LE Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250VAC
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 254 шт:
Мінімальне замовлення: 58
на замовлення 750 шт:
Мінімальне замовлення: 58
G5LE-1-E DC12 G5LE-1-E DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 1830235.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1-E DC12 - RELAY, SPDT, 250VAC, 30VDC, 16A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Tin Oxide
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 360ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Through Hole
Produktpalette: G5LE-E Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250VAC
directShipCharge: 25
SVHC: To Be Advised
на замовлення 10 шт:
G5LE-1-E-DC12
Додати до обраних Обраний товар
Реле
товару немає в наявності