Технічний опис G5LE1EDC24 Omron
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1E DC24 - Leistungsrelais, Produktreihe G5LE-E, monostabil, Durchsteckmontage, SPDT, 24V DC, 16A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberzinnoxid, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 16A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.44kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5LE Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250VAC, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
G5LE-1-E-DC24 | Виробник : Omron Electronics |
General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT 24VDC |
на замовлення 2200 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
G5LE-1-E-DC24 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5LE-1-E-DC24 - Leistungsrelais, SPDT, 24 VDC, 16 A, G5LE Series, Durchsteckmontage, MonostabiltariffCode: 85364900 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: PC-Pin hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Spulentyp: Monostabil Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei isCanonical: Y Kontaktstrom: 16A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 1.44kohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: - Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G5LE Series productTraceability: No Spulenspannung: 24VDC Kontaktkonfiguration: SPDT Kontaktspannung V AC: 120V SVHC: To Be Advised |
на замовлення 1110 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G5LE-1-E DC24 | Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS |
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1-E DC24 - POWER RELAY, SPDT, 16A, 250VAC, THtariffCode: 85364190 productTraceability: No rohsCompliant: YES Kontaktspannung V AC: 250V euEccn: NLR isCanonical: Y hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES directShipCharge: 25 usEccn: EAR99 Produktpalette: G5LE Series |
G5LE-1-E DC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24VPackaging: Tray Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: PC Pin Relay Type: General Purpose Coil Current: 16.7 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn) Contact Form: SPDT (1 Form C) Contact Rating (Current): 16 A Switching Voltage: 250VAC - Max Must Release Voltage: 2.4 VDC Must Operate Voltage: 18 VDC Operate Time: 10 ms Release Time: 5 ms Part Status: Active Coil Insulation: Class F Approval Agency: CSA, UR, VDE Load - Max Switching: 4000VA |
Power Relay 24VDC 16A SPDT(22.5x16.5x19)mm THT |
товару немає в наявності |