Продукція > Реле > G5LE-1-VD DC24
G5LE-1-VD DC24
en-g5le.pdf
Код товару: 77818
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
Ціна
G5LE-1-VD DC24 G5LE-1-VD DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Coil Insulation: Class B
на замовлення 545 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
G5LE1VDDC24 G5LE1VDDC24 Виробник : Omron 0900766b8002b925.pdf Power Relay 24VDC 10A SPDT(22.5mm 15.6mm 18.5mm) THT
на замовлення 425 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 128
G5LE-1-VD DC24 G5LE-1-VD DC24 Виробник : Omron Electronics en_g5le.pdf General Purpose Relays PowerPCBRelay 24VDC SPDT FluxProtect VDE
на замовлення 458 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Мінімальне замовлення: 3
G5LE-1-VD DC24 G5LE-1-VD DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS en-g5le.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1-VD DC24 - POWER RELAY, 24V, SPDT, PCB