Продукція > OMRON > G5LE14AP3DC24
G5LE14AP3DC24
G5LE14AP3DC24 Omron
k100-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 10A SPDT(22.5mm 16.5mm 19mm) THT
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 88
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5LE-14-AP3 DC24 G5LE-14-AP3 DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Coil Insulation: Class B
на замовлення 2611 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5LE-14-AP3-DC24 G5LE-14-AP3-DC24 Виробник : Omron Electronics en_g5le.pdf General Purpose Relays SPDT Sealed 10A 24VDC
на замовлення 116 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Мінімальне замовлення: 2
G5LE14AP3DC24 G5LE14AP3DC24 Виробник : Omron k100-e1.pdf Power Relay 24VDC 10A SPDT(22.5mm 16.5mm 19mm) THT
на замовлення 454 шт:
Мінімальне замовлення: 68
на замовлення 454 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 61
Packaging: Box
Coil Voltage: 24VDC
Coil Current: 16.7 mA
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
на замовлення 230 шт:
Мінімальне замовлення: 125
товару немає в наявності
G5LE14AP3DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V