Продукція > OMRON > G5LE-1A4-CF DC24
G5LE-1A4-CF DC24
G5LE-1A4-CF DC24 Omron
k100-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 8DC/10AAC SPST-NO(22.5mm 16.5mm 19mm) THT
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5LE-1A4-CF DC24 G5LE-1A4-CF DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class F
товару немає в наявності
G5LE1A4CFDC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V