Продукція > OMRON > G5LE-1A4 DC24
G5LE-1A4 DC24
G5LE-1A4 DC24 Omron
k100-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 8DC/10AAC SPST-NO(22.5mm 16.5mm 19mm) THT
на замовлення 1380 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 147
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1A4 DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5LE, monostabil, SPST-NO, 24V DC, 10A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberzinnoxid, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.44kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5LE Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5LE-1A4 DC24 G5LE-1A4 DC24 Виробник : Omron k100-e1.pdf Power Relay 24VDC 8DC/10AAC SPST-NO(22.5mm 16.5mm 19mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
G5LE-1A4-DC24 G5LE-1A4-DC24 Виробник : Omron Electronics en_g5le.pdf General Purpose Relays PowerPCBRelay 24VDC SPST-NO Sealed VDE
Мінімальне замовлення: 4
G5LE1A4DC24 G5LE1A4DC24 Виробник : Omron k100-e1.pdf Power Relay 24VDC 8DC/10AAC SPST-NO(22.5x16.5x19)mm THT
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 125
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 120
G5LE-1A4 DC24 G5LE-1A4 DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 475 шт:
Мінімальне замовлення: 100
Мінімальне замовлення: 100
на замовлення 963 шт:
Мінімальне замовлення: 97
на замовлення 375 шт:
Мінімальне замовлення: 150
G5LE-1A4-DC24 G5LE-1A4-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5LE-1A4-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 10 A, G5LE Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5LE Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 120V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 75 шт:
Мінімальне замовлення: 50
Мінімальне замовлення: 71
G5LE-1A4  DC24 G5LE-1A4 DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1A4 DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5LE, monostabil, SPST-NO, 24V DC, 10A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberzinnoxid
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G5LE Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
G5LE1A4DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V