G5LE-1A4-DC48
G5LE-1A4-DC48 OMRON / PARTNER STOCK
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5LE-1A4-DC48 - Leistungsrelais, SPST-NO, 48 VDC, 10 A, G5LE Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberzinnoxid
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 5.76kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5LE Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 48VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 120V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5LE-1A4-DC48 - Leistungsrelais, SPST-NO, 48 VDC, 10 A, G5LE Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberzinnoxid, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 5.76kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5LE Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 48VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 120V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 211 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G5LE-1A4 DC48 G5LE-1A4 DC48 Виробник : Omron k100-e1.pdf Power Relay 48VDC 8DC/10AAC SPST-NO(22.5mm 16.5mm 19mm) THT
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 69
на замовлення 327 шт:
товару немає в наявності
G5LE-1A4 DC48 G5LE-1A4 DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC