Продукція > OMRON > G5LE1ADC24
G5LE1ADC24
G5LE1ADC24 Omron
k100-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 8DC/10AAC SPST-NO(22.5x16.5x19)mm THT
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 241
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5LE-1A-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 10 A, G5LE Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.44kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5LE Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 120V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5LE-1A DC24 G5LE-1A DC24 Виробник : Omron k100-e1.pdf Power Relay 24VDC 8DC/10AAC SPST-NO(22.5x16.5x19)mm THT
на замовлення 230 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 191
на замовлення 230 шт:
Мінімальне замовлення: 11
G5LE-1A DC24 G5LE-1A DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 119
на замовлення 401 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 975 шт:
Мінімальне замовлення: 116
на замовлення 332 шт:
Мінімальне замовлення: 150
на замовлення 792 шт:
Мінімальне замовлення: 102
G5LE-1A-DC24 G5LE-1A-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0003138082-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5LE-1A-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 10 A, G5LE Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5LE Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 120V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 164 шт:
Мінімальне замовлення: 70
G5LE1ADC24 Виробник : Omron g5le_0513.pdf Power Relay 24VDC 8DC/10AAC SPST-NO(22.5x16.5x19)mm THT
Мінімальне замовлення: 102