G5NB-1A4 DC12
G5NB-1A4 DC12 Omron Electronics
J143-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays Power PCB Relay
на замовлення 20321 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 750VA, 90W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5NB-1A4-DC12 G5NB-1A4-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5nb.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 750VA, 90W
на замовлення 144 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 3 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
на замовлення 314 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G5NB-1A4-DC12 G5NB-1A4-DC12 Виробник : Omron en-g5nb.pdf Power Relay 12VDC 3A SPST-NO(20.5mm 7.2mm 15.3mm) THT
на замовлення 114 шт:
Мінімальне замовлення: 78
на замовлення 400 шт:
Мінімальне замовлення: 125