Технічний опис G5NB1ADC24NA Omron
Description: Power Relay 24VDC 3A SPST-NO, Packaging: Bulk, Part Status: Active.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Power Relay 24VDC 3A SPST-NO(20.5mm 7.2mm 15.3mm) THT |
на замовлення 124018 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| G5NB-1A-DC24-(N)-(A) | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |