G5Q-1-DC24
G5Q-1-DC24 Omron Electronics
J155-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays Power PCB Relay Vented SPDT 24VDC
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5Q-1 DC24 G5Q-1 DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div J155-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 31007 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5Q-1 DC24 G5Q-1 DC24 Виробник : Omron j155e1.pdf Power Relay 24VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPDT(20.3x10.3x16.2)mm THT
Мінімальне замовлення: 97
G5Q-1 DC24
Додати до обраних Обраний товар
J155-E1.pdf Реле
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G5Q-1  DC24 G5Q-1 DC24 Виробник : OMRON Description: OMRON - G5Q-1 DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5Q, monostabil, SPDT, 24V DC, 10A