Продукція > OMRON > G5Q-14-DC22
G5Q-14-DC22
G5Q-14-DC22 Omron
j155e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 22VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPDT(20.3mm 10.3mm 16.2mm) THT
на замовлення 14982 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 429
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 22V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 22VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.1 VDC, Must Operate Voltage: 16.5 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 2770VA, 300 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85364900
Produktpalette: G5Q Series
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
G5Q-14-DC22 G5Q-14-DC22 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Description: POWER PCB RELAY
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 22VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.2 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.1 VDC
Must Operate Voltage: 16.5 VDC
Coil Insulation: Class F
Мінімальне замовлення: 122
G5Q-14 DC22 G5Q-14 DC22 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div J155-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 22V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 22VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.2 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 1.1 VDC
Must Operate Voltage: 16.5 VDC
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 2770VA, 300 W