G5Q-14 DC24
G5Q-14 DC24
J155-E1.pdf
Код товару: 82217
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
Ціна
G5Q-14 DC24 G5Q-14 DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div J155-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 26006 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5Q-14 DC24 G5Q-14 DC24 Виробник : Omron j155e1.pdf Power Relay 24VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPDT(20.3mm 10.3mm 16.2mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
товару немає в наявності
G5Q-14 DC24 Виробник : Omron g5q_Omron.pdf Реле середньої потужності, Uк, В = 277 (AC), 30 (DC), Iк = 10 А, Uн, В = 24, Тексп, °C = -40...+105, Тип монт. = Вивідний, Форма конт. = SPDT, toff = 5 мс, Вид конт. групи = 1C, Ro, Ом = 1 440, Час спрац. = 10 мс,... Група товару: Реле Корпус: 29х12.7х15.
кількість в упаковці: 20 шт
G5Q-14-DC24 G5Q-14-DC24 Виробник : Omron Electronics J155-E1.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay Sealed SPDT 24VDC