Продукція > OMRON > G5Q-1A DC24
G5Q-1A DC24
G5Q-1A DC24 Omron
j155e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPST-NO(20.3x10.3x16.2)mm THT
на замовлення 153 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 138
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5Q-1A-DC24 G5Q-1A-DC24 Виробник : Omron Electronics J155-E1.pdf General Purpose Relays Vented SPST-NO 24VDC
на замовлення 486 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5Q-1A DC24 G5Q-1A DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div J155-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
Мінімальне замовлення: 3
G5Q-1A DC24 G5Q-1A DC24 Виробник : Omron j155-e1.pdf Power Relay 24VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPST-NO(20.3x10.3x16.2)mm THT
на замовлення 425 шт:
Мінімальне замовлення: 94
на замовлення 425 шт:
Мінімальне замовлення: 94
на замовлення 450 шт:
Мінімальне замовлення: 87
на замовлення 80 шт:
товару немає в наявності