G5Q-1A-HA DC24
G5Q-1A-HA DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
J155-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5Q-1A-HA DC24 G5Q-1A-HA DC24 Виробник : Omron Electronics J155-E1.pdf General Purpose Relays PCB Power Relay Mini 1-pole 10A
на замовлення 249 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5Q-1A-HA DC24 G5Q-1A-HA DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS J155-E1.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5Q-1A-HA DC24 - POWER RELAY, SPST-NO, 24VDC, 10A, THT
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Alloy
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Through Hole
Produktpalette: G5Q Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 125V
directShipCharge: 25
на замовлення 2 шт:
G5Q-1A-HA-DC24 Виробник : Omron en-g5q.pdf Power Relay 24VDC 5(NO)/3(NC)A SPST-NO(20.3x10.3x15.8)mm THT
на замовлення 125 шт:
Мінімальне замовлення: 88
на замовлення 125 шт:
Мінімальне замовлення: 88