Продукція > OMRON > G5Q-1A4 DC18
G5Q-1A4 DC18
G5Q-1A4 DC18 Omron
j155e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 18VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPST-NO(20.3x10.3x16.2)mm THT
на замовлення 173 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.9 VDC, Must Operate Voltage: 13.5 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5Q-1A4 DC18 G5Q-1A4 DC18 Виробник : Omron j155-e1.pdf Power Relay 18VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPST-NO(20.3x10.3x16.2)mm THT
на замовлення 446 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 395
на замовлення 441 шт:
Мінімальне замовлення: 206
на замовлення 441 шт:
Мінімальне замовлення: 127
на замовлення 208 шт:
Мінімальне замовлення: 158
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.1 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 13.5 VDC
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Мінімальне замовлення: 70
G5Q-1A4 DC18 G5Q-1A4 DC18 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div J155-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.1 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 13.5 VDC
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 832 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 493 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 109
на замовлення 173 шт:
tariffCode: 85364900
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 40