G5Q-1A4-EL2-HA-DC24
G5Q-1A4-EL2-HA-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
G5Q-1A4-EL2-HA_Spec.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 2770VA
на замовлення 1112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5Q-1A4-EL2-HA DC24 - Leistungsrelais, Miniatur, SPST-NO, 24 VDC, 10 A, G5Q Series, Durchsteckmontage, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, UL, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: -, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.44kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5Q Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 277V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5Q-1A4-EL2-HA-DC24 G5Q-1A4-EL2-HA-DC24 Виробник : Omron Electronics J155-E1.pdf General Purpose Relays High inrush (40A)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5Q-1A4-EL2-HA DC24 G5Q-1A4-EL2-HA DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G5Q-1A4-EL2-HA_Spec.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 2770VA
G5Q-1A4-EL2-HA  DC24 G5Q-1A4-EL2-HA DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2200748.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5Q-1A4-EL2-HA DC24 - Leistungsrelais, Miniatur, SPST-NO, 24 VDC, 10 A, G5Q Series, Durchsteckmontage
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: -
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5Q Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 484 шт:
Мінімальне замовлення: 6
G5Q-1A4-EL2-HADC24 G5Q-1A4-EL2-HADC24 Виробник : Omron k284-e1.pdf Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(20.3x10.3x16.2)mm THT
на замовлення 36 шт: