G5RL-1-E-HR DC48
G5RL-1-E-HR DC48 Omron Electronics
K132-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT VDC48
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-1-E-HR-DC48 - Leistungsrelais, SPDT, 48 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 16A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 5.358kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 24V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5RL Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 48VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5RL-1-E-HR-DC48 G5RL-1-E-HR-DC48 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 2340457.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-1-E-HR-DC48 - Leistungsrelais, SPDT, 48 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 5.358kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5RL Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 48VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
G5RL-1-E-HR-DC48 Виробник : Omron k132-e1.pdf LOW-PROFILE RELAY WITH VARIOUSMODELS
на замовлення 55 шт:
Мінімальне замовлення: 44
G5RL-1-E-HR-DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Description: LOW-PROFILE, PCB POWER RELAY
Packaging: Bulk
на замовлення 55 шт:
Мінімальне замовлення: 18
G5RL-1-E-HR DC48 G5RL-1-E-HR DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 9 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE
Load - Max Switching: 4000VA, 384W