G5RL-1A-E-LN-DC24
G5RL-1A-E-LN-DC24 OMRON / PARTNER STOCK
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-1A-E-LN-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Monostabil
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.086kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24V
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1056 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 22.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 4000VA, 384W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5RL-1A-E-LN DC24 G5RL-1A-E-LN DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22.1 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 4000VA, 384W
Кількість Ціна
G5RL-1AE-LN  DC24 G5RL-1AE-LN DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5RL-1AE-LN DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5RL, monostabil, SPST, 24V DC, 16A
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.086kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24V
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 93 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G5RL-1A-E-LN DC24 G5RL-1A-E-LN DC24 Виробник : Omron k132-e1.pdf Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29x12.7x15.7)mm THT
Мінімальне замовлення: 35
G5RL-1A-E-LN-DC24 G5RL-1A-E-LN-DC24 Виробник : Omron Electronics K132-E1.pdf General Purpose Relays LowNoise/Profile 16A SPSTNO HiCapacity 5
на замовлення 127 шт:
Мінімальне замовлення: 70
Мінімальне замовлення: 16