G5RL-1A-E-TV8 DC24
G5RL-1A-E-TV8 DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g5rl.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 4000VA, 384W
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-1A-E-TV8-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 16A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.44kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 24V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5RL Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5RL-1A-E-TV8   DC24 G5RL-1A-E-TV8 DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5RL-1A-E-TV8 DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 16 A, G5RL, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G5RL
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 24 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G5RL-1A-E-TV8 DC24 G5RL-1A-E-TV8 DC24 Виробник : Omron Electronics K132-E1.pdf General Purpose Relays TV8 Rating DC24 1a contact 16A
на замовлення 339 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G5RL-1A-E-TV8-DC24 G5RL-1A-E-TV8-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0002892457-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-1A-E-TV8-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24V
Produktpalette: G5RL Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 90 шт:
Мінімальне замовлення: 30
G5RL-1A-E-TV8 DC24 G5RL-1A-E-TV8 DC24 Виробник : Omron k132-e1.pdf Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29x12.7x15.7)mm THT
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 65
товару немає в наявності