G5RL-1A-LN-DC24
G5RL-1A-LN-DC24 Omron Electronics
K132_E1-3446783.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays LowNoise/Profile 12A SPST-NO 24VDC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 22.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 12 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3000VA, 288W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5RL-1A-LN DC24 G5RL-1A-LN DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22.1 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 12 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 3000VA, 288W
на замовлення 174 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G5RL-1A-LN DC24 G5RL-1A-LN DC24 Виробник : Omron k132-e1.pdf Power Relay 24VDC 12A SPST-NO(29x12.7x15.7)mm THT
на замовлення 235 шт:
Мінімальне замовлення: 28