Продукція > OMRON ELECTRONICS > G5RL-1A4-E-TV8 DC12
G5RL-1A4-E-TV8 DC12
G5RL-1A4-E-TV8 DC12 Omron Electronics
K132-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays TV8 Rating DC12 Form 1A,16A Sealed
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 33.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE, Load - Max Switching: 4000VA, 384W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5RL-1A4-E-TV8DC12 G5RL-1A4-E-TV8DC12 Виробник : Omron k132-e1.pdf Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G5RL-1A4-E-TV8 DC12 G5RL-1A4-E-TV8 DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE
Load - Max Switching: 4000VA, 384W