G5RL-K1-E-DC12 Omron Electronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-K1-E-DC12 - Leistungsrelais, SPDT, 12 VDC, 16 A, G5RL-K Series, Durchsteckmontage, Bistabile Doppelspule, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Doppelspule, Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei, Kontaktstrom: 16A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 192ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 24V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5RL-K Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G5RLK1EDC12 | Виробник : Omron |
Power Relay 12VDC 16(NO)/5(NC)A SPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT |
на замовлення 8173 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G5RL-K1-E-DC12 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12VPackaging: Tray Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 12VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: PC Pin Relay Type: General Purpose Coil Current: 62.5 mA Coil Type: Latching, Dual Coil Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free Contact Form: SPDT (1 Form C) Contact Rating (Current): 16 A Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max Must Operate Voltage: 8.4 VDC Operate Time: 15 ms Release Time: 15 ms Part Status: Active Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE Load - Max Switching: 4000VA, 384W |
на замовлення 123 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G5RL-K1-E-DC12 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
G5RLK1E DC12 | Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS |
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5RLK1E DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G5RL-K, bistabil, zwei Spulen, SPDT, 12V DC, 16AtariffCode: 85364110 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Spulentyp: Bistabile Doppelspule Kontaktmaterial: Silberlegierung Kontaktstrom: 16A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 240ohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 24VDC Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G5RL-K productTraceability: No Spulenspannung: 12VDC Kontaktkonfiguration: SPDT Kontaktspannung V AC: 250VAC |
товару немає в наявності |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12VPackaging: Tray Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 12VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE Relay Type: General Purpose Coil Current: 62.5 mA Coil Type: Latching, Dual Coil Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free Contact Form: SPDT (1 Form C) Contact Rating (Current): 16 A Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max Must Operate Voltage: 8.4 VDC Operate Time: 15 ms Release Time: 15 ms Load - Max Switching: 4000VA, 384W |