G5RL-U1A-E-DC24 Omron Electronics
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5RL-U1A-E-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 16 A, G5RL Series, Durchsteckmontage, Bistabile Einzelspule, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Einzelspule, Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 16A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 960ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 24V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5RL Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G5RLU1AEDC24 | Виробник : Omron |
Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29x12.7x15.7)mm THT |
на замовлення 38 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G5RL-U1A-E-DC24 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
на замовлення 62 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G5RL-U1A-E-DC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: PC Pin Relay Type: General Purpose Coil Current: 25 mA Coil Type: Latching, Single Coil Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free Contact Form: SPST-NO (1 Form A) Contact Rating (Current): 16 A Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max Must Operate Voltage: 16.8 VDC Operate Time: 15 ms Release Time: 15 ms Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE Load - Max Switching: 4000VA, 384W |
товару немає в наявності |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE Relay Type: General Purpose Coil Current: 25 mA Coil Type: Latching, Single Coil Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free Contact Form: SPST-NO (1 Form A) Contact Rating (Current): 16 A Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max Must Operate Voltage: 16.8 VDC Operate Time: 15 ms Release Time: 15 ms Load - Max Switching: 4000VA, 384W |