G5SB-1A-DC12
G5SB-1A-DC12 OMRON / PARTNER STOCK
4154706.pdf
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5SB-1A-DC12 - GENERAL PURPOSE RELAYS POWER PCB RELAY
tariffCode: 85364900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 372 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER PCB RELAY, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 33.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5SB-1A-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Description: POWER PCB RELAY
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
на замовлення 565 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
G5SB-1A DC12 Виробник : Omron en-g5sb.pdf PCB Power Relay
на замовлення 465 шт:
Мінімальне замовлення: 103
G5SB-1A DC12 G5SB-1A DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5sb.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V