Продукція > OMRON > G5SB1A4DC12
G5SB1A4DC12 Omron
Виробник: Omron
PCB Power Relay
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 33.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Інші пропозиції G5SB1A4DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5SB-1A4 DC12 G5SB-1A4 DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Omron_Date_Code.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
товару немає в наявності
G5SB-1A4-DC12 G5SB-1A4-DC12 Виробник : Omron Electronics G5SB-1A4-1189649.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPST-NO 12VDC