G5SB-1A4-DC24
G5SB-1A4-DC24 OMRON / PARTNER STOCK
4154706.pdf
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5SB-1A4-DC24 - PURPOSE RELAYS POWER PCB RELAY SPST-NO
tariffCode: 85364900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 107 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5SB-1A4-DC24 Виробник : Omron General Purpose Power PCB Relay 24V SPDT
на замовлення 133 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 95
G5SB-1A4-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Description: POWER PCB RELAY
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
на замовлення 289 шт:
Мінімальне замовлення: 26
на замовлення 350 шт:
Мінімальне замовлення: 39
G5SB-1A4 DC24 G5SB-1A4 DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5sb.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
товару немає в наявності
G5SB-1A4-DC24 G5SB-1A4-DC24 Виробник : Omron Electronics en-g5sb-1221322.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPST-NO 24VDC