Технічний опис G5V1DC24 Omron
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5V-1 DC24 - Signalrelais, Ultraminiatur, 24V DC, SPDT, 1A, G5V-1, Durchsteckmontage, monostabil, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 3.84kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 60V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G5V-1 Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 125V, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
G5V1DC24 | Виробник : Omron |
Signal Relay 24VDC 1A SPDT(12.5x7.5x10)mm THT |
на замовлення 3829 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G5V-1 DC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 24VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -40°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, UR Relay Type: General Purpose Coil Current: 6.3 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Fully Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: SPDT (1 Form C) Contact Rating (Current): 1 A Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max Must Release Voltage: 2.4 VDC Must Operate Voltage: 19.2 VDC Operate Time: 5 ms Release Time: 5 ms Load - Max Switching: 125VA, 60W |
на замовлення 126060 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 24VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -40°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, UR Relay Type: General Purpose Coil Current: 6.3 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Fully Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: SPDT (1 Form C) Contact Rating (Current): 1 A Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max Must Release Voltage: 2.4 VDC Must Operate Voltage: 19.2 VDC Operate Time: 5 ms Release Time: 5 ms Part Status: Active Load - Max Switching: 125VA, 60W |
G5V-1 DC24 | Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS |
G5V-1-DC24 | Виробник : Omron Electronics |
Low Signal Relays - PCB Thru-hole Hi-Sens SPDT 24DC 150mW Seal |
G5V-1-DC24 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G5V-1-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, SPDT, 1 A, G5V-1 Series, Durchsteckmontage, MonostabiltariffCode: 85364900 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Spulentyp: Monostabil Kontaktmaterial: Silber-Gold isCanonical: Y Kontaktstrom: 1A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 3.84kohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 24V Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G5V-1 Series productTraceability: No Spulenspannung: 24VDC Kontaktkonfiguration: SPDT Kontaktspannung V AC: - SVHC: To Be Advised |
G5V1DC24 | Виробник : Omron |
G5V1DC24 | Виробник : Omron |
G5V1DC24 | Виробник : Omron |
G5V1DC24 | Виробник : Omron |
G5V1DC24 | Виробник : Omron |
G5V1DC24 | Виробник : Omron |
G5V1DC24 | Виробник : Omron |