Продукція > OMRON > G6A-274P-ST27-US DC48
G6A-274P-ST27-US DC48 Omron
Виробник: Omron
G6A-274P-ST27-US DC48
на замовлення 19750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6A-274P-ST27-USDC48 G6A-274P-ST27-USDC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6A.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC