Продукція > OMRON > G6A-274P-ST40-US DC24
G6A-274P-ST40-US DC24
G6A-274P-ST40-US DC24 Omron
k020-e1.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT
на замовлення 526 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6A-274P-ST40-US DC24 G6A-274P-ST40-US DC24 Виробник : Omron k020-e1.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT
на замовлення 526 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G6A-274P-ST40-US-DC24 G6A-274P-ST40-US-DC24 Виробник : Omron Electronics en-g6a.pdf Low Signal Relays - PCB ThruHL NoLatch LoSns DPDT 24VDC 400mW 2A
G6A-274P-ST40-US DC24 G6A-274P-ST40-US DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6a.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 3 ms
Load - Max Switching: 500VA, 440W
Мінімальне замовлення: 25
G6A274PST40USDC24 G6A274PST40USDC24 Виробник : Omron en-g6a.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT
Мінімальне замовлення: 22
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Part Status: Active