G6AK-274P-STLT-US-DC12
G6AK-274P-STLT-US-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
K020-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 608 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G6AK-274P-STLT-US DC12 G6AK-274P-STLT-US DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K020-E1.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
на замовлення 295 шт:
G6AK274PSTLTUSDC12 G6AK274PSTLTUSDC12 Виробник : Omron omron-g6.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT