G6B-1114P-US-DC24
G6B-1114P-US-DC24 OMRON / PARTNER STOCK
OMRN-S-A0002273768-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6B-1114P-US-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 5 A, G6B Series, Durchsteckmontage, Monostabil
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2811 шт:
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6B-1114P-US DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 5 A, G6B Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.88kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6B Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6B-1114P-US-DC24 G6B-1114P-US-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6b.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 1900VA, 625W
Кількість Ціна
G6B-1114P-US-DC24 G6B-1114P-US-DC24 Виробник : Omron Electronics K021-E1.pdf General Purpose Relays Standard SPST-NO 24VDC
G6B-1114P-US DC24 G6B-1114P-US DC24 Виробник : Omron 3483296511248749en-g6b.pdf Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(21x10x10)mm THT
Мінімальне замовлення: 35
на замовлення 871 шт:
Мінімальне замовлення: 32
Мінімальне замовлення: 21
Мінімальне замовлення: 29
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 27
G6B-1114P-US  DC24 G6B-1114P-US DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340370.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6B-1114P-US DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 5 A, G6B Series, Durchsteckmontage, Monostabil
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 121 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 22
товару немає в наявності