Продукція > OMRON > G6B-1174P-FD-US DC12
G6B-1174P-FD-US DC12
G6B-1174P-FD-US DC12 Omron
3483296511248749en-g6b.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 8A SPST-NO(21.1mm 10mm 12.5mm) THT
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Indium Tin (AgInSn), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3040VA, 1000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6B-1174P-FD-US DC12 G6B-1174P-FD-US DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6b.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Indium Tin (AgInSn)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W
на замовлення 489 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 590 шт:
на замовлення 416 шт:
G6B-1174P-FD-US DC12 G6B-1174P-FD-US DC12 Виробник : Omron 3483296511248749en-g6b.pdf Power Relay 12VDC 8A SPST-NO(21.1mm 10mm 12.5mm) THT
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 15
на замовлення 34 шт:
на замовлення 16 шт: