G6B-1174P-US-DC24
G6B-1174P-US-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6b.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W
на замовлення 9050 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3040VA, 1000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6B-1174P-US-DC24 G6B-1174P-US-DC24 Виробник : Omron Electronics K021-E1.pdf General Purpose Relays High-Capacity SPST-NO 24VDC
на замовлення 215 шт:
Кількість Ціна
G6B-1174P-US-DC24 G6B-1174P-US-DC24 Виробник : Omron 3483296511248749en-g6b.pdf Power Relay 24VDC 8A SPST-NO(21.1x10x12.5)mm THT
на замовлення 173 шт:
Мінімальне замовлення: 35
G6B-1174P-US-DC24 G6B-1174P-US-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0006293505-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6B-1174P-US-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 8 A, G6B Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 8A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6B Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 15
G6B-1174P-US DC24 G6B-1174P-US DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6b.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Мінімальне замовлення: 18
товару немає в наявності