Продукція > OMRON > G6B-1177P-FD-ND-US DC24
G6B-1177P-FD-ND-US DC24
G6B-1177P-FD-ND-US DC24 Omron
267843571464594en-g6b.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 8A SPST-NO(15x10x15)mm THT
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Indium Tin (AgInSn), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 3040VA, 1000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6B-1177P-FD-ND-US DC24 G6B-1177P-FD-ND-US DC24 Виробник : Omron 267843571464594en-g6b.pdf Power Relay 24VDC 8A SPST-NO(15x10x15)mm THT
товару немає в наявності
G6B-1177P-FD-ND-USDC24 G6B-1177P-FD-ND-USDC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6b.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Indium Tin (AgInSn)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W