Продукція > OMRON > G6B-1184P-US DC24
G6B-1184P-US DC24
G6B-1184P-US DC24 Omron
k021-e1.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 24VDC 2A SPST-NO( (21mm 10mm 10mm)) THT
на замовлення 970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3040VA, 1000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6B-1184P-US DC24 G6B-1184P-US DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Omron_Date_Code.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
G6B1184PUSDC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng6b.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Packaging: Box
Coil Voltage: 24VDC
Coil Current: 8.3 mA
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Part Status: Active
Packaging: Box
Coil Voltage: 24VDC
Coil Current: 8.3 mA
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC