G6B-48BND-DC24
G6B-48BND-DC24 Omron Electronics
G6B-4__ND.pdf
Виробник: Omron Electronics
Industrial Relays CompactTermRly 24VDC 4PST HiReliable Phl
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 2A 24V, Features: Diode, Lighted Indicator, Socket Included, Packaging: Bulk, Mounting Type: DIN Rail, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CE, CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A) x 4, Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 760VA, 250W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6B-48BND DC24 G6B-48BND DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div g6b-4__nd_g3s4_ds_e_2_1_csm1057979.pdf?id=901 Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 2A 24V
Features: Diode, Lighted Indicator, Socket Included
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CE, CSA, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A) x 4
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 15 ms
Load - Max Switching: 760VA, 250W
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Rating (Current): 2 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active