Продукція > OMRON > G6BU-1114P-USDC24
G6BU-1114P-USDC24
G6BU-1114P-USDC24 Omron
3483296511248749en-g6b.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(20x10x10)mm THT
на замовлення 408 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6BU-1114P-US-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 5 A, G6B Series, Durchsteckmontage, Bistabile Einzelspule, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Einzelspule, Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.88kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6B Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6BU-1114P-US-DC24 G6BU-1114P-US-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6b.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 1900VA, 625W
на замовлення 665 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 5 A
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
на замовлення 660 шт:
G6BU-1114P-US-DC24 G6BU-1114P-US-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 2702988.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6BU-1114P-US-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 5 A, G6B Series, Durchsteckmontage, Bistabile Einzelspule
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Bistabile Einzelspule
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6B Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 278 шт:
Мінімальне замовлення: 20
G6BU-1114P-USDC24 G6BU-1114P-USDC24 Виробник : Omron 3483296511248749en-g6b.pdf Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(20x10x10)mm THT