G6C-2114C-US-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6c.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: POWER RELAYS - POWER PCB RELAY
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6C-2114C-US-DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, SPST-NC, 12 VDC, 8 A, G6C Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 8A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 720ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6C Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, SPST-NC, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6C-2114C-US-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 2976880.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6C-2114C-US-DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, SPST-NC, 12 VDC, 8 A, G6C Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 8A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6C Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO, SPST-NC
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 50 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
G6C2114CUSDC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6C_0911.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE
товару немає в наявності
G6C-2114C-US-DC12 G6C-2114C-US-DC12 Виробник : Omron Electronics en-g6c-5471.pdf General Purpose Relays 8A 12V DPST POWER PCB RELAY