Продукція > OMRON ELECTRONICS > G6C-2114P-US-AP DC24
G6C-2114P-US-AP DC24
G6C-2114P-US-AP DC24 Omron Electronics
K018-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays Power PCB Relay
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: G6C-2114P-US-AP-DC24, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85364900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Produktpalette: G6C Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
G6C-2114P-US-AP-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Description: G6C-2114P-US-AP-DC24
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 199 шт:
Мінімальне замовлення: 6
G6C-2114P-US-AP DC24 G6C-2114P-US-AP DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V