G6CK-2114P-US-DC24
G6CK-2114P-US-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6c.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 2000VA, 1000W
на замовлення 833 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.7 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 2000VA, 1000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6CK-2114P-US-DC24 G6CK-2114P-US-DC24 Виробник : Omron 185en-g6c.pdf Power Relay 24VDC 8A SPST-NO/SPST-NC(20x15x10)mm THT
товару немає в наявності
G6CK-2114P-US DC24 G6CK-2114P-US DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6c.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W