Продукція > OMRON > G6CU-1114P-US-DC12
G6CU-1114P-US-DC12
G6CU-1114P-US-DC12 Omron
185en-g6c.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 10A SPST-NO(20x15x10)mm THT
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Load - Max Switching: 3800VA, 1250W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6CU-1114P-US-DC12 G6CU-1114P-US-DC12 Виробник : Omron 185en-g6c.pdf Power Relay 12VDC 10A SPST-NO(20x15x10)mm THT
на замовлення 20 шт:
товару немає в наявності
G6CU-1114P-US-DC12 G6CU-1114P-US-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6c.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 10 A
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms