G6D-1A-ASI-NP DC24
G6D-1A-ASI-NP DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
K127-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 8995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 585 шт:
Кількість Ціна
G6D-1A-ASI-NP DC24 G6D-1A-ASI-NP DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS OMRN-S-A0002346410-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6D-1A-ASI-NP DC24 - RELAY, SPST-NO, 250VAC, 30VDC, 5A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Alloy
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Through Hole
Produktpalette: G6D Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
directShipCharge: 25
на замовлення 543 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G6D-1A-ASI-NPDC24 G6D-1A-ASI-NPDC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Omron_Date_Code.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, TUV, UR
G6D-1A-ASI-NP DC24 G6D-1A-ASI-NP DC24 Виробник : Omron k127-e1.pdf Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(18.5x6.5x12.5)mm THT
на замовлення 765 шт:
Мінімальне замовлення: 17
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Box
Coil Voltage: 24VDC
Coil Current: 8.3 mA
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Part Status: Active
G6D1AASINPDC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng6d.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Box
Coil Voltage: 24VDC
Coil Current: 8.3 mA
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC